Wijn aan Zee is onderdeel van Festival Vloed (14 t/m 16 mei 2026)

Wijn aan Zee is onderdeel van Festival Vloed (14 t/m 16 mei 2026)

Tijdens Festival Vloed (14 t/m 16 mei 2026) is het Stationsplein het bruisende welkomstplein van het festival. Hier komen kunst, cultuur, ontspanning en ontmoeting samen en vormt het terras van Wijn aan Zee een sfeervolle plek om even neer te strijken tijdens je festivalroute.

In het karakteristieke oude stationsgebouw van Zandvoort vind je een prachtige wijnwinkel en een zonnig terras waar genieten centraal staat. Laat je verrassen door gekoelde wijnen, bijzondere smaken en een ontspannen festivalsfeer midden in het dorp. In de winkel zijn daarnaast aquarellen van schelpen en oesters van de Zandvoortse kunstenares Marjan Stift te bewonderen en te koop, net als een charmante collectie oude ansichtkaarten en leuke souvenirs.

Toe aan een moment van rust tussen alle optredens, exposities en activiteiten van Festival Vloed? Neem plaats op het terras van Wijn aan Zee, geniet van een goed glas wijn met een smaakvol plankje en beleef Zandvoort op zijn best.

Terug naar blog